SPOLUPRÁCA

Milujeme kreatívu a toto sú oblasti, v ktorých sa cítime dobre.

MARKETING A WEBDIZAJN

SEO optimalizácia KICKSTART Blog

Zabezpečujem rozsiahlu digital marketingovú starostlivosť pre malých a stredných podnikateľov. Budujem imidž a povedomie o firmách nielen v digitálnom priestore tak, ako keby boli moje. Mením chaos v poriadok a dávam nielen webovým stránkam zmysel. Zameriavam sa na strategický webdizajn, digitálny marketing a projekt manažmet. Pozrite si moje detailné prípadové štúdie, nahliadnite do životopisu a nechajte si v prípade potreby poradiť. 

UMELECKÁ TVORBA

Umelecká tvorba KICKSTART Blog

Pripravovali sme umelecký program veľkým spoločenským podujatiam. Písali sme projektovú dokumentáciu na kultúrne výzvy pre oddelenia miest a obcí. Tvorili sme tanečné choreografie a účinkovali sme na medzinárodných a domácich udalostiach, firemných eventoch,  promo akciách, open air show a televíznych programoch. Spolupracovali sme s významnými menami umeleckého života. Profesionálnu činnosť vykonávame viac ako dekádu života. 

PRO BONO

Pro bono KICKSTART Blog

Z podnikateľského, študentského, ale aj bežného života veľmi dobre poznáme situáciu, kedy sme vďaka nezištnej pomoci ochotných ľudí dosiahli cieľ. Keďže si myslíme, že nie všetko je o peniazoch, spolupráca by mala byť v istej miere jedným z kľúčových elementov zdravého sociálneho prostredia. V prípade, že to bude v našich silách, radi pomôžeme, či už dobrovoľne, alebo v rámci bartrových služieb každému, kto o našu pomoc bude stáť a bude ju potrebovať.